CNC LAZER BORU KESİM

Farklı Tip Boru ve Profil CNC Kesim Makinası

Ürün Özellikleri

Ürün Açıklamaları

Lazer kesim, lazer işleme endüstrisindeki en kapsamlı işleme yöntemlerinden biridir. YDlazer otomasyon serisi lazer kesim makinesi, istikrarlı besleme cihazının yüksek performansını, yüksek dereceli CNC sistemini, yüksek hassasiyetli besleme sistemini kullanarak, beslemeyi sağlamak, yüksek performanslı lazer kesim makinesi şekillendirme makinesi istikrarlı ve güvenilir, dinamik performans, yük kapasitesi tek tuşla otomasyon işlemi, besleme süresini kısaltın, elle taşımanın güvenlik risklerini azaltın, kurumsal otomasyon seviyesini iyileştirin, işçilik maliyetlerinden tasarruf edin. Üretim verimliliğini artırın. Her hava koşulunda otomatik çalışma döngüsü, takım tezgahlarının kullanımını iyileştirin;plaka ayırma işlevi ve çift plaka algılama işlevi;iki yerleştirme modu, gerekli yerleştirme alanını etkili bir şekilde kaydedebilir;modüler tasarım, piyasadaki ana lazer kesim makinesi ile kullanılabilir;bağımsız araştırma ve tasarım, bazı müşterilerin özelleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılayabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Modeli

YD-Yükleyici

Uyarlanabilir uzunluk

6.5M, 9.2M

Boru boyutu aralığı

Φ20-Φ230mm

 

Maksimum boru ağırlığı

200Kg 30Kg/m2

Standart borunun besleme uzunluğu aralığı

(6.5m)3500mm-6500mm (9.2m)3500mm-9200mm

Ürün Özellikleri

Anahtar kelime olarak “genel”, “zeki”, “etkili” ve “insanlaştırılmış” iles, müşteri işleme ihtiyaçlarını ve kullanım alışkanlıklarını doğru bir şekilde karşılayabilir ve müşterilerin hızlı, toplu ve düşük maliyetli üretim ve işleme elde etmelerine yardımcı olabilirler. Özel kesme kovanı yazılımı, basit kullanım, yüksek hassasiyet, güçlü profesyonel, yaygın olarak mutfak ve banyoda kullanılır , fitness ekipmanları, depolama rafları, güneşçadırşemsiye, oto aksesuarları, vb.

Akıllı otomatik boru kesme makinesinin işlevi daha kapsamlıdır: akıllı otomatik boru kesme makinesi, CNC akıllı kontrol sistemi aracılığıyla akıllı, otomasyon elde etmek için boru besleme, besleme, kesme ve kuyruk malzemesi işlemeye kadar akıllı otomatik boru kesme makinesi. Makineyi çalıştırmak için özel bir kişi gerekmez. .Geleneksel boru kesme makinesi esas olarak manuel çalışmaya dayanır, kesme işlemi sırasında insanlar makineyi terk edemez.

Akıllı otomatik kesme makinesinin çalışması daha basittir, çok fazla işçilik maliyetinden tasarruf sağlar: Akıllı otomatik kesme makinesinin özelliklerinden biri basit kullanımdır, operatörün sadece borunun tedarikini fark etmesi gerekir,ileBaşlat ve değiştir düğmesi akıllı kesme makinesini çalıştırabilir, bir kişi aynı anda çalışabilir, daha sıradan işçiler çalışabilir.

Çok fazla işçilik ve malzeme maliyetinden tasarruf etmek için akıllı otomatik boru kesme işlevi: akıllı otomatik boru kesme makinesi, malzeme besleme yolunu benimser, kuyruk malzemesi 0.03 MM’ye kısa olabilir, hammadde borusunu tam olarak kullanır; ve CNC besleme ve mekanik konumlandırma, kesme doğruluğu 0.1 mm’ye ulaşabilir, kötü ürün oranı düşüktür, işletme için çok fazla malzeme maliyeti tasarrufu sağlar.