Fiber Lazer Kaynak Makinesi

Fiber Lazer Teknolojisiyle Daha Sağlam Daha Temiz Ve Daha Hızlı Kaynak Olanağı Sağlar.

Ürün Özellikleri

https://www.ydlazerturkiye.com/   

Daha Fazla Bilgi İçin Linki Tıklayınız.

 

 

Ürün Açıklamaları

El tipi lazer kaynak makinesi, hassas kaynak yapabilen, tasarımları insancıllaştırabilen ve çeşitli kaynak uygulamalarında esnek bir şekilde kullanılabilen portatif bir kaynak cihazıdır. Farklı çalışma ortamlarında kolaylıkla uygulanabilir, güvenilir kalite ve garantili profesyonel kaynak standardı.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Modeli

YD-S-1000W

YD-S-1500W

YD-S-2000W

Lazer Gücü

1000W

1500W

2000W

(Paslanmaz çelik,1m/dak)

3mm

4mm

5mm

(Karbon çeliği,1m/dak)

2.5mm

3mm

4mm

(Alüminyum alaşımı,1m/dak)

2 mm

3mm

4mm

Soğutma yöntemi

Dahili su soğutma

Lazer Dalga Boyu

1070nm

Çalışma ortamı

10℃~40℃

anma gerilimi

1000/1500W Tek fazlı 220V

2000W Üç fazlı 380V

Sıklık

50/60Hz

Toplam Makine ağırlığı

120kg

Makine boyutları

1200*680*1000mm

Ürün Özellikleri

El tipi lazer kaynak makinesinin özellikleri ve avantajları:
1. Elde tutulan lazer kaynak makinesinin kaynak tabancası, daha esnek ve kullanılması daha uygun olan geleneksel sabit optik yolun yerini alır. Parça kaynağı sadece çalışma masasında değil, daha uzun mesafelere gidebilir ve ortama veya uygulamaya göre hareket etme esnekliğine sahiptir.
2. Elde tutulan kaynak kafası daha hafif ve esnektir, kullanımı kolaydır ve çeşitli açılarda ve konumlarda kaynak yapmak için kullanılabilir. Ayrıca dış mekan kaynağı için kullanıma ve diğer kaynak veya punta kaynak ekipmanlarının yerine geçmeye uygundur.
3. El tipi kaynak kafası, dış mekan kaynağı için esnek ve kullanışlı olan fiber optik ile donatılmıştır. İş parçaları herhangi bir açıda kaynaklanabilir, çift optik yol akıllıca değiştirilebilir ve eşit enerji dağılımını sürdürebilir.
4. El tipi lazer kaynak makinesi, kızılötesi konumlandırmayı benimser ve her zaman kaynak kafasının konumunu izler ve ayrıca kaynak işlemi sırasında kaynak konumunu doğrular. Bu da yüksek kaynak parçası hassasiyeti ve daha iyi kaynak kalitesi ile sonuçlanmıştır.
5. Düşük bakım maliyeti: lazer kaynak makinesi, sabit bir kaynak istasyonuna ihtiyaç duymaz, daha az enerji tüketimi ve düşük ekipman yatırımı ve bakım maliyeti.
6. Lazer ışını hassas konumda çok küçük noktaya odaklanabildiğinden mikro kaynak yapmak mümkündür. Küçük veya küçük parçaların kaynağının seri üretiminde uygulanabilir. Sadece üretim verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda termal etkiyi azaltır, kirlilik içermez, kaynak kalitesini büyük ölçüde artırır.